TÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLER VE MİMARLAR BİRLİĞİENGLISHTÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLER VE MİMARLAR BİRLİĞİMENÜ

"Altı Devlet, Tek Millet" Şiarının Vurgulandığı 14. Genel Kurulu Toplantısı Coşkuyla Gerçekleştirildi

TÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLER VE MİMARLAR BİRLİĞİ MENSUPLARIMIZA…

 

Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliğimizin kuruluşunun 20. Yılında, Ulu Türk Büyüğü Gökbilimci-Filozof Uluğ Bey Mirza’nın aziz hatıralarına ithafen gerçekleştirmiş olduğumuz Olağan Genel Kurul Toplantısı Birlik Onur Üyelerimiz, Türk Dünyası ve Akraba Toplulukları Ülke Temsilcilerimiz, Komisyon Başkanlarımız, Mühendis, Mimar, Kültür, Sanat ve Bilim İnsanlarının kıymetli katılımları ile tamamlanmıştır.

Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliğinin temel icra organı olan Yönetim, Denetim ve Çalışma Komisyonlarımız, Türk Dünyası Mefkûresine gönül vermiş ve mesleğinde temayüz etmiş şahsiyetlerden oluşmaktadır. Bu çerçevede sahip olduğunuz değerli bilgi ve tecrübelerinizden istifade etmek üzere, Genel Kurulun teveccühleri ve oy birliği ile seçilere sorumluluk üstlenmiş bütün meslektaşlarımızı kalben tebrik eder, yeni faaliyet dönemimizin kültür coğrafyamıza hayırlar getirmesini temenni ederiz.

Genel Kurulun görev verdiği yeni yönetim kurulumuzla ilk fırsatta yapılacak görev dağılımı toplantısının ardından seçilmiş tüm komisyonlarımızla birlikte faaliyet dönemi içerisinde bizi başarıya ulaştıracak planlamalarımızı istişare etmek ve beraberce karara bağlamak üzere en kısa zamanda zatı alilerinize söz konusu toplantı duyurusu hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır.

Kıymetli şahsiyetiniz ile birlikte taçlandırdığınız ve gerek bugün gerekse gelecek zaman içinde camiamız için büyük kıvanç kaynağı olacak Genel Kurulumuzu katılımlarınızla onurlandırdınız. Bizatihi teşrif ederek aramızda bulunanlara ve gönülleri birliğimizle beraber ortak hedeflerimize odaklanmış bütün Türk Dünyası sevdalılarına şükranlarımızı iletir, esenlikler dileriz.

YÖNETİM KURULU

  1. Tümünü Göster
Genel BaşkanımızMücahit DEMİRTAŞ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı
İLBANK Yönetim Kurulu Üyesi
TDMMB Başkanı

TÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLER VE MİMARLAR BİRLİĞİTanıtım Filmini İzleyinTanıtım Filmini İzleyin