TÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLER VE MİMARLAR BİRLİĞİENGLISHTÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLER VE MİMARLAR BİRLİĞİMENÜ

TÜRK KÜLTÜRÜ VE MEDENİYETİNİN BÜYÜK YÜRÜYÜŞÜ TEMALI 31 EKİM 2022 TARİHLİ YÖNETİM KURULU TOPLANTIMIZ, LİMAK AMBASSADOR OTELDE MÜTEVAZI AKŞAM YEMEĞİ EŞLİĞİNDE BÜTÜN KATILIMCILARIN HUZURUNDA, ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Hazırlıkları Kapsamında Türk Kültürü ve Medeniyetinin Büyük Yürüyüşü Ana Teması ile 2023 Lider Ülke Türkiye ve Türk Dünyası Üzerine Düşünceler Konulu Genişletilmiş Değerlendirme Toplantımız T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı ve Genel Başkanımız Mücahit DEMIRTAŞ’ın Başkanlığında, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Ruhi ERSOY’un sunumlarıyla ve Genel Başkan Yardımcımız Nihat ÖZDEMİR’in ev sahipliğinde Limak Ambassadore Hotelde yapıldı. Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantımıza şeref misafirlerimiz olarak toplantımızı onurlandıran Türkmenistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Mekan İŞHANGULİYEV, Kazakistan Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi Prof. Dr. Düsen KASİNOV, T.C. Kırıkkale Valisi Bülent TEKBIYIKOĞLU, Ö. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif ÖZKALDI, İNTES Genel Başkan Yardımcısı Merdan HÜRMEYDAN olmak üzere; birçok Milletvekili, Yönetici ve iş adamı ile birlikte, TDMMB Ankara Şube Yönetimimiz ve TDMMB Çalışma Komisyon Başkanlarımız katılım sağladılar.

2023 VİZYONU VE TÜRK DÜNYASINA ETKİLERİ konferanslar zincirimizle, Muasır Medeniyetler seviyesine yeniden ulaşmak ülkümüzle, başta Ülkemiz olmak üzere, birçok kardeş devlet fakat tek Millet inancıyla Türk Devletler Teşkilatımızın başarıları için güçlü azim ve kararlılığımızla faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Yolumuz AK, Yoldaşımız HAK olsun!

  1. Tümünü Göster
Genel BaşkanımızMurat KÖSE

Mamak Belediye Başkanı
TDMMB Başkanı

TÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLER VE MİMARLAR BİRLİĞİTanıtım Filmini İzleyinTanıtım Filmini İzleyin