TÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLER VE MİMARLAR BİRLİĞİENGLISHTÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLER VE MİMARLAR BİRLİĞİMENÜ

DÜNYA KADASTRO ZİRVESİ

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanımız İdris GÜLLÜCE’nin açılış programını onurlandıracakları Dünya Kadastro Zirvesi, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakalığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün ana organizasyonunda,  Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği, Piri Reis Harita Gayrimenkul ve CBS Derneği, Harita Mühendisler ve İşadamaları Derneği, ve Dünya Bankası müşterek organizasyonlarında 20-24 Nisan 2015 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde uluslararası katılım ile gerçekleştirilecektir.

Dünya Kadastro Zirvesi Hakkında: 

“Dünya Kadastro Zirvesi, Kongre & Sergi (WCS-CE)”, dünyanın dört bir tarafından kadastro uzmanları ve kurumlarını bir araya getiren üst düzeyde uluslararası bir etkinliktir. Etkinlik, Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenmektedir.

“Dünya Kadastro Zirvesi, Kongre & Sergi” etkinliğinin stratejik hedefi, tüm dünyadaki kadastro uygulamaları ile ilgili her türlü ayrıntının ele alınmasının yanı sıra kadastro sektörü ve ara birim dinamiklerinin anlaşılmasıdır.

”Dünya Kadastro Zirvesi, Kongre & Sergi” etkinliği fikir alışverişinde bulunulması, son gelişmelerin değerlendirilmesi, kadastro bilimi ve uygulamalarının yanı sıra arazi ile ilgili tüm konularda önemli meselelerin ele alınması bakımından dünyanın önde gelen kadastro uzmanları için değerli ve eşsiz bir fırsat niteliğindedir.

WCS-CE etkinliğine bu yıl 2000 delege ile pek çok ziyaretçinin katılması beklenmektedir. Delege olarak sizler de bu etkinlik sayesinde kadastro ve arazi ile ilgili sektörlerde iş ilişkilerinizi geliştirme ve kadastro ile ilgili son küresel gelişmeler, hukuki, bilimsel, teknolojik ve stratejik konulara yönelik bilgi dağarcığınızı genişletme fırsatı yakalayacaksınız. Hem siz hem de bağlı olduğunuz kuruluş, etkinliğe katılımınızdan büyük fayda görecek olup sizler de bilgilerinizi arttırma ve iş ilişkisi kurma şansına sahip olacaksınız.

Organizatörler

 

Destek Verenler

logo 2

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN:

http://wcadastre.org/

  1. Tümünü Göster
Genel BaşkanımızMücahit DEMİRTAŞ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı
İLBANK Yönetim Kurulu Üyesi
TDMMB Başkanı

TÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLER VE MİMARLAR BİRLİĞİTanıtım Filmini İzleyinTanıtım Filmini İzleyin
HakkımızdaTÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLER VE MİMARLAR BİRLİĞİ
(0312) 360 7288